x
sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 20 ürün görüntüleniyor.

Bloknot Defter

Uzun süreli kullanım sunan ve bilgilerin kaybolmamasını sağlayan bloknot defter modelleri, diğer günlük bloknot çeşitlerinden çok daha kaliteli ve kalıcı kullanım deneyimi sunar. Günlük olarak kullanılan bloknot çeşitlerine göre bloknot defterlerin boyutları daha büyük olacak şekilde tasarlanır. Genellikle normal defter boyutundan daha küçük olan bloknot ebatları, kullanım amaçlarına göre değişir.


Nilspen’in kalitesiyle ünlü markalarından olan Flex Book 10x17 cm boyutlarına sahip bloknotlarının ağırlıkları 85 gram olup, sayfa sayısı 160’tır. Daha büyük ebatlı bloknotlara ihtiyacınız varsa Flex Book’un 21x28 cm boyutlarındaki ürünleri tam size göre. Flex Book defter bloknot modelleri, her boyutta siyah zemin üzerine yeşil, kırmız ve siyah çizgileriyle çok asil bir görünüme sahipken, çizgili bloknot çeşitleriyle kolayca not almanızı sağlıyor. Yumuşak kapaklı, şık Flex Book bloknot defter modelleri Nilspen.com’da sizleri bekliyor.

Bloknot Nedir?

Bloknot defter, iş yeri ve ofislerde çok sık kullanılan ve hızlı not almayı sağlayan bir üründür. Aslında küçük ebatlı defterler olarak tasarlanmıştır. Fakat bloknotların modern tasarımları tek kullanımlık küp şeklinde birbirine bağlı ya da ayrı kağıtlardan oluşur. Bu yeni tasarım, kullan at şeklinde olduğu için bloknot defter gibi bilgilerin uzun süre saklanmasına olanak sağlamaz. Minik kağıtlardan oluşan bu bloknot tipinin kaybolma riski de fazladır. Anlık pratik kullanım sağlayan bloknotlar, aynı zamanda öğrenciler tarafından ders çalışırken günlük bloknot olarak tercih edilir. Yeni stil bloknotların yanında kullanım kolaylığı sunan ve sayfaları bir arada duran bloknotlar da bulunmaktadır. Spiralli ve kapaklı bloknotlar bunlara örnek verilebilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.