x
sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 17 ürün görüntüleniyor.

Roller Kalem

Hem tükenmez kalem hem de dolma kalem özelliklerini bir araya getiren fakat ikisinden çok farklı bir yazma deneyimi sunan roller kalem çeşitleri, özel jel mürekkeplerine sahiptir. Bu jel mürekkepler sayesinde tükenmez kalemler gibi kâğıtta dağılma yapmayan ve bulaşmayan roller kalemler, dolma kalemlerden çok daha uygun fiyatlarda bulunabiliyor. Jel mürekkepleri nedeniyle dolma kalemlerden ve tükenmez kalemlerden ayrılırken iki kalemin de olumlu niteliklerini içinde barındırır. Dolma kalemle yazı yazar ya da imza atarken yumuşak ve akışkan olduğunu hissedersiniz. Aynı his hatta daha da fazlası roller kalem kullanırken de yaşanır. Tükenmez kalem ve dolma kalem kullanırken yüzeyin pürüzsüz olması gerekirken roller kalemler her yüzeyde pürüzsüz ve düzgün görünür. Aynı zamanda tükenmez kalemler gibi uzun ömürlü ve kullanımı kolay ürünlerdir. Hatta tükenmez kalemler, adlarının aksine mürekkepleri bittiğinde kullanılamazlar. Ancak roller kalemlerin en avantajlı özelliği doldurulup tekrar kullanılabilmeleridir.


En kaliteli roller kalem çeşitleri için Nilspen.com’a mutlaka göz atın. Nilspen, birbirinden güzel renk ve tasarımları bulunan Pilot marka roller kalemler ile kaliteli gövde materyallerinden üretilmiş Pelikan marka roller kalemleri sizlere sunuyor. Farklı renk ve desenleriyle dikkat çeken Retro 51, şıklığı ve rahat kullanımıyla Cesare Emiliano, farklı kaplamalarıyla Cleoskribent ve elit görünümüyle Montblanc marka kalemler de Nilspen.com’da sizleri bekliyor.

Roller Kalem Nasıl Doldurulur?

Roller kalemler, ana gövdesi sağlam kaldığı sürece tekrar tekrar kullanılabilir. Çünkü roller kalemler kartuşları değiştirildiği için doldurulup yeniden kullanıma hazır olur. Mürekkebin depolandığı bu kartuşu değiştirmek, yani roller kaleminizi doldurmak için kalemin üst ve alt kısmını bir arada tutan vidayı açmanız gerekir. Vidayı açtığınızda kalemin üst ve alt kısmı ayrılmaya hazır duruma gelir. Kalemi iki parçaya ayırdığınızda kalemin içindeki mürekkebi bitmiş kartuşa ulaşırsınız. Bu kartuşu çıkarıp kalemin ölçülerine uygun olduğundan emin olduğunuz yeni kartuşu kalemin içine yerleştirin ve ayırdığınız parçaları tekrar birleştirin. Roller kaleminizin üst ve alt parçalarını vidalayıp yeniden taktığınız zaman kalemi kullanmaya başlayabilirsiniz.


Roller kalem yedekleri için Nilspen.com/roller-kalem-yedekleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.